EN
 
About us

نمایندگی های اخذ شده

نمایندگی های اخذ شده


Roadway Solutions Company

EIFFAGE يکي از بزرگترين شرکتهاي فرانسوي در صنعت ساخت و ساز، با بيش از 68000 پرسنل و گردش مالي 14 ميليارد يورو در سال، پيشتاز اجراي بزرگترين پروژههاي عمراني در اروپا ميباشد. ساخت Millau Viaduct بلندترين پل کابلي جهان در جنوب فرانسه با ارتفاع 343 متر در سال 2004 از افتخارات اين شرکت است. اين شرکت جهت توليد و اجراي آسـفالت عرشهي اين پل توانست پليمر RWelas t E را ابداع کند. از آن به بعد با تأسيس شرکت Roadway Solutions به عنوان شرکت اقماري خود، توليد و گسترش انواع پليمرهاي افزودني آسفالت به اين شرکت واگذار شد. همچـنين شرکت Texinov فرانسه که از تولـيدکنندگان خوشنام انواع ژئوتکستايل و ژئوگيريد مخصوص عمـليات خاکي و آسفالت ميباشد؛ از شرکاي همکار Roadway Solutions است.

  شرکت کندوانپارس پس از مذاکرات بلند مدت با شرکت Roadway Solutions و گذراندن ارزيابيهاي فني، موفق به اخذ نمايندگي انحصاري توزيع تمامي محصولات اين شرکت در ايران و عراق گرديد. از اين رو عرضه و ارائهي افزودنيهـاي قير و آسـفالت شرکت Roadway Solutions، ژئوتکـستايلهاي شرکت Texinov و دانـش عظيم فني و مهندسي شرکت Eiffage بدون هيـچ محـدوديتي در ايران امکانپذير است.

 

KAO Corporation

شرکت ژاپني Kao يکي از قديمي ترين و بزرگترين شرکت ها در توليد مواد خام شيميايي در دنيا مي باشد. اين شرکت با 130 سال تجربه و 40000 پرسنل داراي کارخانجات متعدد توليد مواد شيميايي در سراسر جهان مي باشد. يکي از فعال ترين بخش هاي اين شرکت توليد امولسيفاير، براي توليد قير امولسيون و افزودني هاي آسفالت بوده که عموماً در اسپانيا مي باشد.

 شرکت کندوان پارس با اخذ نمايندگي انحصاري شرکت Kao موفق شده گام مهمي در فراهم سازي افزودني ها و امولسيفايرها براي توليد قير امولسيون بردارد.

 اين شرکت همچنين توانايي انجام مشاوره هاي فني و طراحي انواع مختلف مخلوطهاي سرد امولسيوني را دارد.

 

Ruthmann Company

شرکت Ruthmann آلمان یکی از بزرگترین و معتبرین تولیدکنندگان افزودنی‌های صنعت راه‌سازی در دنیا است. الیاف سلولزی آسفالت SMA و افزودنی آسفالت نیمه گرم WMA از انواع مواد اولیه و افزودنی‏های تولیدی این شرکت برای صنعت راه‏سازی است. کارخانه‌ی شرکت Ruthmann  با بیش از 300 پرسنل و مساحت 44000 مترمربع،  قادر به تولید 75000 میلیون تن افزودنی در سال است.